Patron dnia: św. Maria Bernadetta Soubirous, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Wtorek, 16 kwietnia 2024

Porażka Cerrad Enea Czarnych we własnej hali

środa, 09 marca 2022 19:17 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali z Asseco Resovią Rzeszów 0:3. To 15 porażka radomian w tym sezonie.

Pierwszy set miał zacięty przebieg. W końcówce radomianie nawet prowadzili 19:18. Resovia jednak wykazała się skutecznością i wygrała 25:21.

Jeszcze większe emocje towarzyszyły kibicom w drugiej odsłonie. Długo utrzymywał się wynik na pograniczu remisu. Cerrad Enea Czarni mieli nawet piłkę setową przy stanie 24:23, jednak nie wykorzystali tej szansy. W grze na przewagi Resovia zachowała więcej zimnej krwi i wygrała 30:28.

W trzecim secie z radomian uszło powietrze. Rozpoczęło się od wyniku 0:8, a skończyło 16:25.

Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25; 28:30; 16:25)