Wysoka porażka Radomiaka w ostatnim sparingu

sobota, 29 stycznia 2022 14:56 / Autor: Michał Kaczor

Radomiak przegrał z Legią Warszawa 0:4 w ostatnim meczu sparingowym w przerwie zimowej. 7 lutego spotkanie ligowe z Wisłą Płock.

Spotkanie rozstrzygnęło się po 24. minutach. Legia prowadziła wówczas 3:0 po golach Mladenovicia, Muciego i Włodarczyka. Słabo radził sobie w obronie Tiago Matos, czego efektem była zmiana w przerwie. Portugalczyka zmienił Goncalo Silva.

W drugiej połowie Radomiak grał lepiej i stworzył kilka sytuacji do strzelenia gola. Najbliżej był Leandro po uderzeniu z rzutu wolnego. W końcówce na 4:0 podwyższył Muci.

To był ostatni sparing Radomiaka w przerwie zimowej. 7 lutego "Zieloni" zagrają w PKO Ekstraklasie z Wisłą Płock.

Legia Warszawa - Radomiak Radom 4:0 (3:0)

Gole: 11' Mladenović, 20', 83' Muci, 24' Włodarczyk