Porażka Czarnych na pożegnanie z halą

czwartek, 30 grudnia 2021 21:56 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali 0:3 z PGE Skrą Bełchatów. To był ostatni mecz radomian w hali przy ul. Narutowicza.

W pierwszym secie Cerrad Enea Czarni Radom grali równo z rywalem do stanu 5:5. Od tego momentu Skra powiększała przewagę i ostatecznie radomianie przegrali 20:25. W drugiej odsłonie już na początku mieliśmy wynik 2:5. Czarni zdołali doprowadzić do remisu (10:10), ale właściwy rytm ponownie złapali goście. Skra wygrała 25:19. Trzeci set miał podobny przebieg. Podopieczni trenera Jakuba Bednaruka na początku stawiali opór, ale z każdą kolejną piłką Skra powiększała przewagę. W końcówce radomianie jeszcze powalczyli i zbliżyli się na dwa punkty (21:23). Na więcej jednak Czarnych nie było stać. "Wojskowi" przegrali 22:25 i cały mecz 0:3.

To był ostatni mecz Cerrad Enea Czarnych Radom w hali przy ul. Narutowicza. Kolejny zostanie rozegrany w nowym obiekcie przy ul. Struga.

Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25; 19:25; 22:25)