Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
SEDNO SPRAWY
Patron dnia: bł. Sancja Szymkowiak, zakonnica
Dziś jest: Czwartek, 18 sierpnia 2022

Siatkówka

Nowa przyjmująca E. Leclerc Moya Radomki

poniedziałek, 20 grudnia 2021 13:03 / Autor: Michał Kaczor
fot. radomka.com
Michał Kaczor

Natalia Murek podpisała kontrakt z E. Leclerc Moya Radomką Radom.

Natalia Murek ma 22 lata i gra na pozycji przyjmującej. W tym sezonie występowała w drużynie #VolleyWrocław. W 11 meczach zdobyła 153 punkty.

- Po rozwiązaniu kontraktu we Wrocławiu przez Natalię, nie wahaliśmy się ani chwili. Taka siatkarka to duże wzmocnienie dla każdego zespołu i bardzo cieszymy się z tego, że będzie grała właśnie w naszym klubie - mówi Łukasz Kruk, dyrektor E. Leclerc Moya Radomki Radom.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało nam się pozyskać taką siatkarkę i z optymizmem patrzę na ten transfer. Cieszy mnie to, ze będę mógł mieć szansę pracować z Natalią, bo jej charakter połączony z wysokim poziomem sportowym są gwarantem tego, że Natalia będzie ważną częścią naszej drużyny - powiedział trener Riccardo Marchesi.

Zadowolenia nie kryje też sama zawodniczka.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę zasilić drużynę Radomki. Chciałabym podziękować Jackowi Grabowskiemu, bez którego ten transfer nie byłby możliwy. Mam nadzieję, że swoją dobrą grą pomogę radomskiemu zespołowi w osiągnięciu dobrych wyników - powiedziała Natalia Murek.