Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa WIELKI CZWARTEK

E. Leclerc Moya Radomka przegrała z BKS-em

sobota, 20 listopada 2021 16:55 / Autor: Magdalena Król
fot Radomka
Magdalena Król

E. Leclerc Moya Radomka Radom przegrała z BKS Bostik Bielsko-Biała 2:3.

Piątkowy mecz rozpoczął się asem serwisowym Frei Aelbrecht. Chwilę później kolejną punktową zagrywkę na stronę przeciwniczek posłała Alex Lazić. W końcówce seta bielszczanki były coraz bliżej wyrównania (23:22). Jednak partię numer jeden skutecznie ze środka kończy Alex Lazić!

Początek drugiego seta napawał optymizmem. Jednak ostatecznie drużyna z Radomia przegrała drugi set. Siatkarki Radomki trzecią odsłonę zaczynają od wysokiego prowadzenia. potem prowadzenie Radomki utrzymuje się. ostatecznie set zakończył się wygraną Radomki. Czwarty i piaty set wygrał do zespół z Bielska- Białej.

E.LECLERC MOYA Radomka Radom 2:3 BKS BOSTIK Bielsko-Biała (25:22; 20:25; 25:14; 22:25; 10:15)