Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 238.

Piłka nożna

Turniej Niepodległości w piłce nożnej w Skarżysku

piątek, 12 listopada 2021 09:45 / Autor:

Amatorskie Towarzystwo Piłkarskie w Skarżysku-Kamiennej zorganizowało Turniej Niepodległości w piłce nożnej.

To nie pierwszy taki turniej. Amatorskie Towarzystwo Piłkarskie od kilkunastu lat świętuje w ten sposób odzyskanie przez Polskę niepodległości.

W tym roku rywalizowało 9 drużyn.

Turniej został objęty honorowym patronatem wicemarszałka Sejmu Włodzimierza Czarzastego i posła Andrzeja Szejny, którzy ufundowali puchary dla zwycięzców.

W grupie A zagrali: Dziki, Rubin, Instal-Komfort, Cezar. W grupie B: Toolmex Truck, ZEORK, Elba, PMP Skarżysko, Drewmes.

Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ZEORK, która w finale pokonała PMP Skarżysko 5:0. Trzecie miejsce zdobyły Dziki, pokonując drużynę Cezar 3:2.

Królem strzelców został Bartosz Mosiołek z Toolmex Truck, który strzelił 8 bramek.