Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica

Siatkówka

Porażka E. Leclerc Moya Radomki

piątek, 05 listopada 2021 20:00 / Autor: Michał Kaczor

E. Leclerc Moya Radomka Radom przegrała z Grupą Azoty Chemikiem Police 1:3.

Początek pierwszego seta był wyrównany, ale w połowie drużyna z Polic odskoczyła (11:17). E. Leclerc Mora Radomka zbliżyła się jeszcze na trzy punkty (17:20), ale to nie wystarczyło. Podopieczne trenera Riccardo Marchesiego przegrały 20:25.

Druga odsłona również na początku była wyrównana. Radomka zaczęła przeważać przy stanie 21:21 i wygrała seta 25:22.

Trzeci set to już dominacja Chemika. Przy stanie 1:6 już było wiadomo, że trudno będzie radomiankom odrobić stratę. Mimo to Radomka powalczyła i zbliżyła się na dwa punkty (9:11). Chemiczki jednak szybko złapały właściwy rytm i ostatecznie wygrały 25:20.

Czwarta odsłona również rozpoczęła się od wyniku 1:6 i taka przewaga utrzymała się do końca. E. Leclerc Moya Radomka Radom przegrała 19:25 i cały mecz 1:3.

E. Leclerc Moya Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police 1:3 (20:25; 25:22; 20:25; 19:15)