Patron dnia: św. Jerzy, męczennik
Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

Porażka Cerrad Enea Czarnych Radom. 12. miejsce na koniec sezonu

niedziela, 28 marca 2021 22:19 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom przegral z Cuprumem Lubin 0:3, a w Złotym Secie 12:15. "Wojskowi" zakończyli sezon PlusLigi na 12. miejscu.

Cerrad Enea Czarni Radom dobrze rozpoczęli mecz z Cuprumem Lubin. W pierwszym secie „Wojskowi” prowadzili 4:1. Od wyniku 10:10 przewagę z każdą piłką powiększali gospodarze i to Cuprum wygrał pierwszą odsłonę 25:19.

W drugim secie od początku przeważał Cuprum. Gospodarze rozpoczęli od prowadzenia 3:0, a chwilę później było już 6:1. Ostatecznie skończyło się 25:17.

Radomianie prowadzili równorzędną walkę w pierwszej części trzeciego seta. Wynik w okolicach remisu utrzymywał się do stanu 12:12. Od tego momentu przeważali gospodarze. Cuprum wygrał 25:21 i cały mecz 3:0.

O 11. miejscu na koniec sezonu PlusLigi zadecydował Złoty Set. Lepiej rozpoczęli go siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom (3:0). Cuprum jednak nie odpuszczał i zbliżył się na 1 punkt (5:4), a kilka piłek później radomianie przegrywali już 7:8. Końcówka należała do gospodarzy. Cuprum wygrał Złotego Seta 15:12.

Cerrad Enea Czarni Radom zakończyli sezon 2020/2021 w PlusLidze na 12. miejscu.

Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:19; 25:17; 25:21)

ZŁOTY SET: 15:12