Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Siatkówka

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali w Lubinie 0:3...

niedziela, 10 stycznia 2021 21:50 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali z Cuprumem Lubin 0:3. Radomianie byli blisko zwycięstwa tylko w trzecim secie.

Pierwszy set rozpoczął się lepiej dla gospodarzy (6:4). Cerrad Enea Czarni Radom jednak szybko odrobili stratę (6:6), ale po chwili znowu oddali inicjatywę drużynie z Lubina. Przy stanie 19:15 dla Cuprumu wydawało się, że gospodarze spokojnie wygrają pierwszą odsłonę. "Wojskowi" jednak nie odpuścili i doprowadzili do remisu (19:19). Końcówka należała jednak do ekipy prowadzonej przez Marcelo Fronckowiaka (25:21).

W drugiej odsłonie od początku przeważał Cuprum. Gospodarze prowadzili 7:3, 10:4, 17:9 aż w końcu wygrali 25:17.

W trzecim secie widać było lepszą grę radomian. Od początku wynik utrzymywał się na nieznacznej przewadze Cuprumu lub w okolicach remisu. W końcówce Cerrad Enea Czarni Radom wyszli po raz pierwszy na prowadzenie (21:20). Próbę nerwów w grze na przewagi wygrali jednak gospodarze. Cuprum Lubin zwyciężył 26:24 i cały mecz 3:0.

Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:21; 25:17; 26:24)