Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa

Cerrad Enea Czarni Radom przełamali złą passę!

czwartek, 03 grudnia 2020 19:51 / Autor: Michał Kaczor
fot wksczarni.pl

Cerrad Enea Czarni Radom przerwali serię czterech porażek z rzędu i pokonali MKS Będzin 3:1.

Obie drużyny przed tym meczem miały za sobą serię porażek. Cztery ostatnie spotkania przegrali siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom.

W pierwszym secie widać było dużą chęć zwycięstwa w obu drużynach. Po emocjonującej końcówce Cerrad Enea Czarni Radom wygrali 25:23. W drugiej odsłonie MKS Będzin ponownie zaczął dobrze grać, a radomianie popełniali więcej błędów. Ostatecznie to gospodarze wygrali 25:18. Punktem zwrotnym okazała się trzecia partia. Ponownie po emocjach w końcówce lepsi okazali się „Wojskowi” i znowu wygrali 25:23. W ostatnim secie podopieczni Roberta Prygla kontrolowali wydarzenia na parkiecie i już na początku wypracowali przewagę (9:3). Drużyna z Będzina nie zdołała odrobić tej straty, Cerrad Enea Czarni Radom wygrali 25:17 i cały mecz 3:1.

Najlepszym zawodnikiem spotkania został Dawid Konarski.

MKS Będzin – Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (23:25; 25:18; 23:25; 17:25)