Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Nierówna gra E. Leclerc Moya Radomki. Porażka w Łodzi

czwartek, 05 listopada 2020 20:39 / Autor: Michał Kaczor

E. Leclerc Moya Radomka Radom przegrała z Grot Budowlanymi Łódź 2:3. To pierwsza porażka podopiecznych Riccardo Marchesiego w tym sezonie.

Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodyń. Drużyna z Łodzi wygrała pierwszą partię 25:14. Więcej emocji przyniosła druga odsłona. O końcowym wyniku zadecydowała gra na przewagi, którą Radomka wygrała 27:25. W trzecim secie podopieczne trenera Riccardo Marchesiego wróciły do gry z pierwszego seta. W Grot Budowlanych z dobrej strony prezentowały się Zuzanna Górecka, Veronica Jones-Perry i Monika Fedusio. Ekipa z Łodzi wygrała 25:17. W czwartej odsłonie ponownie do głosu doszły radomianki. Decydująca okazała się końcówka seta, bo do ostatnich piłek gra była wyrównana. Tym razem lepiej zagrała E. Leclerc Moya Radomka, która wygrała 25:21 i doprowadziła do tie-breaka. W ostatniej partii wydawało się, że podopieczne Riccardo Marchesiego mają wszystko w swoich rękach. Radomka prowadziła 11:8, ale następnie serię punktów zaliczyły siatkarki z Łodzi i ostatecznie radomianki przegrały 13:15.

Grot Budowlani Łódź - E. Leclerc Moya Radomka Radom 3:2 (25:14; 25:27; 25:17; 21:25; 15:13)