Patron dnia: św. Leon IX, papież
Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Ofensywny mecz i porażka ROSY

poniedziałek, 14 stycznia 2019 07:06 / Autor: Michał Kaczor

ROSA Radom przegrała na wyjeździe z TBV Startem Lublin 91:109. To była 10 porażka "Radomskich Smoków" w tym sezonie.

Gospodarze pokazali w tym meczu wysoką skuteczność. Po dwóch kwartach TBV Start miał na swoim koncie 64 punkty, z ROSA zaledwie 41. W trzeciej odsłonie podopiecznym Roberta Witki udało się odrobić część strat (5 punktów), jednak nie wystarczyło to nawet na złapanie kontaktu. W ostatniej kwarcie koszykarze z Lublina kontrolowali grę i odnieśli wysokie zwycięstwo - 109:91.

Po porażce z TBV Startem Lublin ROSA zajmuje 13. miejsce w tabeli. W niedzielę (20 stycznia) "Radomskie Smoki" zagrają u siebie z drużyną BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

TBV Start Lublin - ROSA Radom 109:91 (32:22; 32:19; 25:30; 20:20)