Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Jan Nepomucen Chrzan, męczennik
Dziś jest: Piątek, 01 lipca 2022

SPORT

Radomiak oficjalnym partnerem Legii Warszawa!

środa, 09 maj 2018 17:36 / Autor: Michał Kaczor
Michał Kaczor

Radomiak klubem partnerskim Legii Warszawa! Umowa została zawarta bezterminowo.

- Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z tak utytułowanym klubem, jakim jest Legia Warszawa. Umowa partnerska z mistrzami Polski to kolejny krok w kierunku rozwoju Radomiaka i naszej Akademii. Warto podkreślić, że współpraca opierała się będzie nie tylko na aspektach sportowych, ale też organizacyjnych i marketingowych. Podpisanie umowy to także dobra informacja dla kibiców obu klubów, którzy utrzymują przyjazne stosunki, a nawiązanie partnerstwa pomiędzy klubami pomoże je umocnić. Jesteśmy pełni optymizmu i liczymy na owocną współpracę – mówi Sławomir Stempniewski, prezes Radomiaka.

Współpraca zakłada obustronny rozwój oraz wymianę wiedzy. Będzie możliwość odbywania stażów trenerskich, obserwowanie procesu szkoleniowego, wymianę doświadczeń przy projektach infrastrukturalnych oraz wspólne prowadzenie projektów badawczych.

Kibice natomiast będą mogli kupować bilety na mecze obu drużyn na preferencyjnych warunkach.

- Cieszymy się z podpisania umowy, która zakłada współpracę w szczególności na poziomie szkoleniowym, badawczym i infrastrukturalnym. Jestem pewien, że pomoże ona obu klubom jeszcze szybciej rozwijać się w wielu obszarach. Z partnerstwa z Radomiakiem Radom skorzysta również nasza Akademia i Fundacja Legia Soccer Schools, czyli fundamenty Legii w przyszłości - powiedział pełnomocnik zarządu Legii Warszawa, Tomasz Zahorski.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.