Patron dnia: św. Katarzyna ze Sieny, dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy
Dziś jest: Poniedziałek, 29 kwietnia 2024

ROSA przegrała w lidze

poniedziałek, 16 października 2017 06:44 / Autor: Michał Kaczor

ROSA Radom przegrała z Anwilem Włocławek 65:86 w drugim meczu Polskiej Ligi Koszykówki. Radomskie Smoki były lepsze tylko w jednej kwarcie.

Wiele fauli, niska skuteczność, błędy - to tylko niektóre przyczyny porażki ROSY Radom w hicie kolejki PLK. Anwil Włocławek przed własną publicznością wykorzystywał każdą okazję do "odskoczenia" radomianom.

ROSA prowadziła w tym meczu tylko na początku. Później do głosu doszedł Anwil i gospodarze nie oddali zwycięstwa do końca. "Radomskie Smoki" wygrały tylko trzecią kwartę. W pozostałych ROSA stanowiła tylko tło dla rozpędzonego Anwilu.

Koszykarze ROSY nie będą mieli wiele czasu na odbudowanie się po porażce. W środę grają na wyjeździe z Estudiantes Madryt w Basketball Champions League. Początek meczu o 20:30.

Anwil Włocławek – ROSA Radom 86:65 (20:14, 20:13, 19:21, 27:17)

Anwil Włocławek: Almeida 18, Delas 15, Leończyk 14, Sobin 13, Łączyński 9, Zyskowski 7, Nowakowski 5, Szewczyk 5, Ciesielski 0, Komenda 0, Airington 0

ROSA Radom: Punter 23, Auda 18, Sokołowski 7, Zajcew 6, Zegzuła 6, Piechowicz 2, Witka 2, Trojan 1, Bojanowski 0, Szymkiewicz 0