Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: bł. Innocenty XI, papież
Dziś jest: Piątek, 12 sierpnia 2022

Kozienice

Trzecie spotkanie z cyklu "Kobiety Kobietom"

wtorek, 28 czerwca 2022 18:57 / Autor: Magdalena Król
fot. Organizatorzy
Magdalena Król

To będzie trzecie spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych w ramach projektu „Kobiety Kobietom” w Kozienicach. Jego pomysłodawczynią jest Dorota Stępień, zastępca Burmistrza Gminy Kozienice ds. społecznych.

Tym razem gośćmi spotkania w Centrum Kulturalno-Artystycznym będą mężczyźni.

– W czwartek 30 czerwca o godz. 18:00 już po raz trzeci spotkamy się na warsztatach motywacyjnych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach. Tym razem na to wydarzenie zaprosiłam dwóch mężczyzn. Naszymi gośćmi będą Tomasz Kammel oraz Tomasz Dolski. Poza wspólną motywacją posłuchamy trochę muzyki, żeby z dobrą energią wkroczyć w okres wakacji. Zapraszam wszystkie kobiety z Gminy Kozienice – warto wspólnie spędzić czas – mówi Dorota Stępień.

Tematy warsztatów to „Jak sprawić, żeby chciało się chcieć” oraz „Od tradycji do współczesności”. Tradycyjnie podczas spotkania będzie można także wesprzeć zbiórkę środków na walkę z rakiem piersi i dofinansowanie badań USG dla kobiet w przedziale wiekowym 18-49 lat.

Bilety na wykłady i warsztaty motywacyjne w ramach projektu „Kobiety Kobietom” dostępne są w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Organizatorem spotkań jest Gmina Kozienice, a partnerami Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Fundacja Energia-Działanie.