Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
SEDNO SPRAWY PLUS
Jacek Prusinowski
Patron dnia: św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein), dziewica i męczennica
Dziś jest: Wtorek, 09 sierpnia 2022

Końskie

30 lat minęło

wtorek, 31 maj 2022 16:22 / Autor: Marcin Prejs
Fot. Paweł Kubiak/Starostwo Powiatowe w Końskich
Marcin Prejs

Wojciech Przybylski przez 30 lat był dyrektorem szpitala w Końskich. Podczas powiatowej sesji odebrał podziękowania za kierowanie konecką lecznicą.

Wojciech Przybylski został powołany na stanowisko dyrektora szpitala w Końskich 23 kwietnia 1992 roku. Kierował placówką przez 30 lat. Podczas sesji otrzymał za to podziękowania od zarządu i radnych ze starostą Grzegorzem Piecem na czele. – Celem strategicznym szpitala było zapewnienie dostępności do leczenia dla naszych pacjentów z powiatu koneckiego, ale także rozwój szpitala do szpitala wielospecjalistycznego i to dzięki wysiłkowi wszystkim pracownikom w ciągu tych 30 lat się udało – mówił Wojciech Przybylski. – Mam nadzieję, że dobrze służyliśmy przez te 30 lat naszym pacjentom – dodawał i dziękował za współpracę.

Wojciechowi Przybylskiemu w tym roku skończył się kontrakt na kierowanie szpitalem. Zarząd postanowił ogłosić konkurs na to stanowisko. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu na dyrektora szpitala w Końskich obowiązki szefa lecznicy pełni Andrzej Trofimiuk.