Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 240.

Szydłowiec

Walczyli o Puchar Starosty Szydłowieckiego

piątek, 06 maj 2022 12:42 / Autor:
Źródło: Powiat Szydłowiecki

Klasy mundurowe z Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza z Szydłowca brały udział w zawodach strzeleckich. Jest to część przygotowania ich do pracy w policji bądź przy ochronie granicy państwowej.

IV Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Szydłowieckiego odbyły się 28 kwietnia. Wzięły w nich udział klasy ochrony granicy państwowej i ogólnopolicyjna. Uczniowie strzelali z karabinu sportowego bocznego zapłonu na dystansie 50 m. Pierwsze miejsce wywalczył Mateusz Jachimczyk, zaraz za nim na podium stanęła Patrycja Krzysztofik. Oboje są uczniami 3 klasy ochrony granicy państwowej. Trzecie miejsce zajęła Julia Mamla z 3 klasy ogólnopolicyjnej.

Zawody strzeleckie są częścią przygotowania do zawodu klas mundurowych z Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza z Szydłowca.