Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Paschalis Baylon, zakonnik
Dziś jest: Wtorek, 17 maja 2022

Kozienice

Kozienice z nominacją środowisk biznesowych

piątek, 21 stycznia 2022 15:44 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Kozienice otrzymały nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju. Patronuje jej m.in. Forbes – prestiżowy magazyn biznesowy o zasięgu ogólnoświatowym, a także dzienniki Rzeczpospolita i Puls Biznesu.

Gmina Kozienice nominowana została w kategorii „Samorząd przyjazny mieszkańcom i inwestorowi” za działania podejmowane na rzecz zwiększania atrakcyjności terenów inwestycyjnych, a także projekty skutkujące polepszeniem się standardu życia mieszkańców lokalnych społeczności.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju od 6 lat trafia w ręce innowatorów i inwestorów, osób i organizacji, których sposób działania i myślenia wpływa na inteligentny i zrównoważony rozwój życia społeczeństwa i gospodarki.

Jest to nagroda dedykowana osobom i organizacjom prowadzącym innowacyjną działalność, obejmującą zarówno innowacje technologiczne, jak i społeczne, które w swej pracy wykazują się jednocześnie aktywnością w komunikacji z całym społeczeństwem oraz uwypuklają wagę swojej pracy dla inteligentnego rozwoju gospodarki i poprawy standardu życia.