Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Maria Anna od Pana Jezusa z Paredes, dziewica
Dziś jest: Sobota, 28 maja 2022

Kozienice

W ferie zimowe zabierz dzieci do Kozienickiego Domu Kultury

wtorek, 11 stycznia 2022 12:53 / Autor: Kamil Zapora
fot. Kamil Zapora
Kamil Zapora

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne ferie zimowe. W województwie mazowieckim odbędą się one w dniach 31 stycznia – 13 lutego. Jak co roku, na czas przerwy od szkoły, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przygotował szereg interesujących zajęć. Wśród nich są m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne czy kreatywne, a także specjalne seanse kinowe. Zapisy na zajęcia ruszają już 15 stycznia.

Tegoroczne ferie odbywać się będą pod hasłem „Zima w mieście – ferie 2022 z KDK”. Z oferty tej skorzystać będą mogły dzieci i młodzież, w wieku 4-19 lat, z terenu gminy Kozienice. Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

– Jak co roku, nasi instruktorzy zadbali o to, by przygotować bardzo bogatą i różnorodną ofertę zajęć. Tak, by każdy uczestnik mógł wybrać to, co go najbardziej interesuje. Chcemy, by czas spędzony w Kozienickim Domu Kultury był dla naszych podopiecznych okazją nie tylko do poszerzania swoich zainteresowań, ale by była to również dobra zabawa mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

W tegorocznej ofercie znalazło się 20 różnego rodzaju warsztatów oraz dwa specjalne seanse kinowe.

Oferta jest na prawdę szeroka, a pełny wykaz zajęć, wraz z opisem i terminami, znajduje się TUTAJ.

Zapisy na zajęcia prowadzone będą od 15 stycznia (od godz. 10.00) do 22 stycznia (do godz. 20.00) poprzez stronę internetową „Strefa zajęć” (kliknij - TUTAJ). Pierwsze warsztaty już 31 stycznia. Liczba miejsc ograniczona.

Wszystkie wydarzenia w ramach akcji „Zima w mieście – ferie 2022 z KDK” odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.