Końskie
Końskie: Nagrodzeni najzdolniejsi
wtorek, 22 października 2019 10:52 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs
Już po raz siódmy burmistrz Końskich wręczył najzdolniejszym uczniom stypendia. Wsparcie finansowe odebrało w tym roku 59 osób.
Samorząd gminy Końskie stypendia uzdolnionym uczniom przyznaje od 2013 roku. - W ciągu tych siedmiu edycji wsparcie otrzymało 363 uczniów - wyjaśniał podczas uroczystości przeprowadzonej w Szkole Podstawowej nr 2 w Końskich wiceburmistrz Krzysztof Jasiński.
Jak podkreślał burmistrz Krzysztof Obratański, stypendia przyznawane uzdolnionym uczniom to inwestycja samorządu w przyszłość.
W tym roku stypendia burmistrza trafiły do 59 koneckich uczniów.
Uczniowie odbierali stypendia w towarzystwie swoich rodziców. Dopełnieniem uroczystości była część artystyczna.
Lista stypendystów:
- Anna Koroch SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Alicja Młodawska SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Hanna Kieszek SP nr 1 w Końskich VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Karolina Grabarczyk SP nr 1 w Końskich VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Roksana Kozubska SP nr 1 w Końskich VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Marek Kaźmierczak SP nr 1 w Końskich VIII - stypendium za wyniki w nauce.
- Ewa Gałwiaczek SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wybitne osiągnięcia.
- Małgorzata Kalużna SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Maria Lasota SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Zofia Lasota SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Filip Bachanek SP nr 2 w Końskich VIII - stypendium za wyniki w nauce.
- Paweł Dajer SP nr 2 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Martyna Jabłońska SP nr 2 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Martyna Białecka SP nr 2 w Końskich VI - stypendium za wybitne osiągnięcia.
- Małgorzata Peliwo SP nr 2 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Patrycja Brzezińska SP w Pomykowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Maciej Jędrasik SP w Pomykowie VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Jakub Kukułka SP w Pomykowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Piotr Łukasik SP w Pomykowie V - stypendium za wyniki w nauce.
- Aleksandra Sak SP w Pomykowie V - stypendium za wyniki w nauce.
- Jakub Wąsik SP w Pomykowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Jagoda Walczyk SP w Rogowie VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Paweł Kos SP w Rogowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Justyna Fijałkowska SP w Dziebałtowie VIII - stypendium za wyniki w nauce.
- Weronika Cichacka SP w Dziebałtowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Weronika Adamus SP w Kazanowie VII - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
- Klaudia Makuch SP w Kazanowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Kinga Sędkowska SP w Kazanowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Paulina Stoińska SP w Kazanowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Jakub Grzegorczyk SP w Kazanowie VIII - stypendium za wyniki w nauce.
- Aleksandra Gardulska SP w Stadnickiej Woli VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Julia Jabłońska SP w Stadnickiej Woli VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Maja Joachimiak SP w Stadnickiej Woli VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Wiktoria Samson SP w Stadnickiej Woli VI - stypendium za wyniki w nauce.
- Zuzanna Wąsik SP w Stadnickiej Woli V - stypendium za wyniki w nauce.
- Zofia Frączyk SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
- Wiktoria Armada SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce.
- Wiktor Banasik SP w Stadnickiej Woli VII - stypendium za wyniki w nauce.
- Anna Cieciorowska SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
- Justyna Kucharska SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce.
- Maja Sękowska SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce.
- Hanna Zacharska SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce.
- Emilia Młodawska SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
- Karolina Borowiec SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
- Patryk Cieśliński SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
- Mikołaj Wybański SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wybitne osiągnięcia.
- Mikołaj Radek SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wybitne osiągnięcia.
- Wojciech Grot SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
- Maja Brzózka SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
- Kamila Laskowska SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
- Agata Wolska SP nr 2 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
- Milena Jedynak SP w Rogowie klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
- Julia Wardzichowska SP w Rogowie klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
- Aleksandra Cieciorowska SP w Stadnickiej Woli klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
- Oliwia Małecka SP w Stadnickiej Woli klasa gimnazjalna III - stypendium za wybitne osiągnięcia.
- Dawid Pawlik SP w Stadnickiej Woli klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
- Zuzanna Sękowska SP w Stadnickiej Woli klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
- Sara Stoińska SP w Dziebałtowie VIII - stypendium za wyniki w nauce.
- Urszula Cukrowska SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
CZYTAJ DALEJ
Prezbiopia - jakie są jej objawy i jak ją korygować?
13 maj 2024, 11:46
Ruszył nabór do świętokrzyskich szkół ponadpodstawowych
13 maj 2024, 11:13
ZUS skontrolował zwolnienia lekarskie. Ponad 57,7 mln zł zostało w funduszu chorobowym
13 maj 2024, 07:38
Kozieniczanie będą reprezentować całe Mazowsze
12 maj 2024, 17:33
V konkurs fotograficzny Odkrywamy nasze dziedzictwo
10 maj 2024, 17:30
Wielki misjonarz i wielki człowiek. Ukazała się książka o ks. Marcelim Prawicy
10 maj 2024, 15:50
Starosta Baranowski: Przed nami duże wyzwania
10 maj 2024, 13:29
Krewniak króla Stanisława Augusta Poniatowskiego odwiedził Kozienice
10 maj 2024, 11:09
Mesko uhonorowane nagrodą "Orzeł Bezpieczeństwa"
10 maj 2024, 08:53
Mazowsze ma nowych radnych
10 maj 2024, 07:19
Łódzki sejmik nadal bez nowego marszałka
09 maj 2024, 22:02
Przedłużony termin zgłoszeń do konkursów na Mazowiecką Lady D. i Mazowieckiego Gentlemana D.
09 maj 2024, 21:40
NAJNOWSZE
1
Prezbiopia - jakie są jej objawy i jak ją koryg...
2
Sprint Cup 2024: jeden z pucharów zostaje w Koz...
3
Ruszył nabór do świętokrzyskich szkół ponadpods...
4
Radomiak zagra z Ruchem Chorzów
5
Nocne dachowania w powiecie koneckim
6
Ładne rzeczy. Wystawa malarstwa Tomasza Kowalsk...
7
Arkadiusz Kułynycz jedzie na olimpiadę do Paryża!
8
Z archiwum Radomskiego Towarzystwa Fotograficzn...