Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Ireneusz, biskup i męczennik
Dziś jest: Wtorek, 28 czerwca 2022

RADOM

Telefony dla urzędu i szkół

środa, 22 kwietnia 2015 15:12 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

- Zawarliśmy korzystną dla budżetu miasta umowę na telefony komórkowe – mówi sekretarz miasta Rafał Czajkowski. – Zapłacimy około 100 tysięcy złotych za całość, o jedną czwartą mniej niż dotąd, a liczba obsługiwanych aparatów wzrośnie z 200 do 248 – dodaje.

Urząd Miejski zakończył postępowanie dotyczące zamówienia na kolejne dwa lata usług telekomunikacyjnych telefonii komórkowej. W ramach zamówienia do urzędu i jednostek gminy trafi 160 fabrycznie nowych telefonów komórkowych oraz 50 nowych kart SIM. W sumie, usługa będzie świadczona dla 248 telefonów.

- Wynegocjowaliśmy dobre warunki. Jednostkowy koszt abonamentu wyniesie 8,60 zł, przy czym połączenia są nielimitowane, więc nie ma zagrożenia dodatkowych dopłat – nie kryje zadowolenia sekretarz Czajkowski.

To już czwarte postępowanie na usługi telekomunikacyjne przeprowadzone przez Urząd Miejski. Podobnie jak poprzednie, obejmuje okres dwuletni. I podobnie jak poprzednio, jest to zamówienie nie tylko dla magistratu, ale również dla Straży Miejskiej i placówek oświatowych. Jednostki gminne coraz liczniej uczestniczą w takim właśnie wspólnym zamówieniu. Poprzednio było to 51 instytucji, obecnie – już 58.