Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Pierwsi Męczennicy Świętego Kościoła Rzymskiego
Dziś jest: Czwartek, 30 czerwca 2022
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 232.

RADOM

100 milionów złotych na radomski szpital

czwartek, 17 października 2019 15:55 / Autor:
fot. Krzysztof Chomicz/Radio Plus Radom

Dofinansowanie Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Lekarskiej to jeden z postulatów tzw. samorządowej piątki Frysztaka. Dziś poseł elekt odniósł się do przedwyborczych zapowiedzi.

Podczas pierwszej konferencji prasowej po wyborach Konrad Frysztak przede wszystkim podziękował wyborcom za poparcie. Zobowiązał się też, że dołoży wszelkich starań, by samorządowa piątka została zrealizowana. - Te postulaty towarzyszyły mi nie tylko przez okres kampanii. Będą mi towarzyszyć jeszcze przez te 4 lata, w których chciałbym je zrealizować - stwierdził wiceprezydent Radomia.

Poseł elekt wezwał też politycznych przeciwników do współpracy w ramach Parlamentarnego Zespołu na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej. Głównym celem ma być obecnie budowa Radomskiego Centrum Rehabilitacji. - Wierzę, że uzyskam odpowiednie wsparcie posłów, którzy reprezentują Radom. Będę zabiegał o to, by zespół spotykał się co najmniej raz w miesiącu - powiedział Konrad Frysztak.

Wiceprezydent Radomia zdradził też którym punktem z samorządowej piątki zajmie się w następnej kolejności. - To przede wszystkim trasa S12. Tę budowę trzeba przyspieszyć - powiedział poseł elekt

Pierwsze posiedzenie nowo wybranego sejmu odbędzie się nie później niż 12 listopada.