Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Urszula Ledóchowska, zakonnica
Dziś jest: 29 maj 2020

RADOM

Detektywi radości

czwartek, 26 września 2019 12:51 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: pixabay
Elżbieta Warchoł

W niedzielę festyn rodzinny w Parku im. T. Kościuszki. Podzielą się swoimi talentami!

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Twórczych ”dkb” zaprasza w niedzielę, 29 września do udziału w festynie „Detektywi radości”. Jego celem jest prezentacja i integracja radomskiego środowiska ludzi z pasją. Do działu zapraszamy artystów, stowarzyszenia, fundacje i inne grupy formalne i nieformalne – słowem wszystkich, którzy chcą zaproponować jak aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas- mówi Iwona Szymczyk prezeska Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Twórczych ”dkb”. Przedsięwzięcie jest realizowane dzięki grantowi uzyskanemu w konkursie organizowanym przez radomski samorząd na wsparcie  wykonania zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych. Okazją do prezentacji własnych działań będzie festyn, który odbędzie się 29 września w muszli koncertowej w Parku im. T. Kościuszki w godz.13:00 – 17:00. W programie: Ponad piętnaście stanowisk warsztatowych w tym: rzeźby i polichromii, ciastoliny, plątania balonów, malowania twarzy, zaplatania warkoczy, modelowania fryzur, rękodzieła – tworzenie małych form szydełkiem, modelarskie – tworzenie między innymi latawca, decoupage, malarskie, stanowisko strzelnicze, zabawy z językiem angielskim. Konkursy i zabawy dla dzieci. Występ  sceniczne. Finał -  Występ Zespołu Destroyed Amp- zapowiada mówi Iwona Szymczyk prezeska Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Inicjatyw Twórczych ”dkb”

Scena oraz parkowe alejki będą do dyspozycji wszystkich, którzy chcą się podzielić swoją pasją i zaprezentować swój sposób na aktywne ciekawe życie,

Partnerzy: Urząd Miejski w Radomiu, Dom Kultury „Idalin”, Dom Kultury „Borki”, Klub Środowisk Twórczych „Łaźnia”, Kuźnia Artystyczna, Sekcja Modelarska Aeroklubu Radomskiego, Radomska Szkoła Rocka, Studio VCS, Stowarzyszenie Klub Seniora Weteran, Stowarzyszenie Nowa Siła, Stowarzyszenie  na rzecz wspierania rodzin Nowe Perspektywy, Szkoła Językowa „Angielski pod nosem”, Radomskie Bractwo Strzelców Kurkowych, Radomski Związek Artystów Plastyków, ZDZ, PSP Nr 33,Jerzy Wieczorek,  Centra Aktywności Lokalnej z partnerami.                                                                        

Zapraszamy do nas: