Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Augustyn z Canterbury, biskup
Dziś jest: 27 maj 2020

Teatr

Teatralne podróże z KDK

wtorek, 25 lutego 2020 13:51 / Autor: Kamil Zapora
Kamil Zapora

Kozienicki Dom Kultury raz w miesiącu organizuje wyjazd z cyklu „Teatralne Podróże”. W marcu zainteresowane osoby będą mogły obejrzeć spektakl „Miłość w Saybrook” w Teatrze 6. Piętro w Warszawie. Zapisy ruszyły.

Wyjazd odbędzie się w środę 18 marca o godz. 16.00 z zatoki autobusowej na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”. Cena wyjazdu do teatru to 98 zł. Transport częściowo zapewnia organizator.

Zapisy przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Można również zapisać się pod numerami telefonów: 48-611-07-50 i 731-877-337 oraz mailowo pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wpłat należy dokonywać w kasach CKA do 1 marca.

„Miłość w Saybrook” to zabawa różnymi gatunkami teatru, której głębszym celem jest opowieść o złożonej prawdzie ludzkich uczuć. - Opowiadając o miłosnych problemach trzech małżeńskich par, Woody Allen z właściwą sobie błyskotliwością miesza różne konwencje, włączając komedię, absurdalną groteskę oraz kryminał – mówi Aleksandra Sitnik z KDK:

Regulamin wyjazdu dostępny jest na stronie Kozienickiego Domu Kultury – TU

Zapraszamy do nas: