Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Augustyn z Canterbury, biskup
Dziś jest: 27 maj 2020

Kino

W Klubie Dobrego Filmu

wtorek, 12 listopada 2019 10:47 / Autor: Elżbieta Warchoł
za: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

W cyklu "Drogowskazy" zobaczymy amerykański dramat pt. "Nieplanowane".

Klub Dobrego Filmu w Resursie Obywatelskiej zaprasza w środę, 13 listopada w ramach cyklu "Drogowskazy", na amerykański dramat w reż. Cariego Solomona i Chucka Konzelmana pt. "Nieplanowane". Pokazy o godz. 12, 18 oraz dodatkowo o 20.

Film opowiada autentyczną historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

W ramach cyklu "Drogowskazy" Resursa wyświetla filmy poruszające tematy związane z wiarą, przebaczeniem oraz trudnymi ludzkimi wyborami. Przede wszystkim jednak pokazujemy produkcje ukazujące tęsknotę człowieka za Bogiem.Projekt, który realizujemy od 2015 roku powstał w odpowiedzi na potrzebę mieszkańców miasta, pragnących oglądać filmy prezentujące wartości chrześcijańskie.Seanse filmów religijnych w Resursie odbywają się w każdą drugą środę miesiąca o godz. 12:00 i 18.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed projekcjami. Rezerwacje biletów dla grup powyżej 10 osób pod nr telefonu (48) 362 85 90.(za: Resursa Radom)

 

Zwiastun:

https://youtu.be/3D9arPJe-sE

 

Z wyrazami szacunku

Zapraszamy do nas: