Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Paschalis Baylon, zakonnik
Dziś jest: Wtorek, 17 maja 2022

Wydarzenia

Ferie z Arką - w tym roku tylko dla podopiecznych

środa, 19 stycznia 2022 15:55 / Autor: Michał Kaczor
fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom
Michał Kaczor

Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka" po raz kolejny organizuje zimowy wypoczynek dla dzieci. W tym roku zapisywać się mogą tylko podopieczni uczęszczający na zajęcia w placówkach przy ul. Chrobrego, Marii Gajl i pl. Stare Miasto.

Zapisy na "Ferie z Arką" ruszyły już dziś (19 stycznia). W tym roku placówka przygotowała 70 miejsc i ograniczyła je wyłączenie dla dzieci uczestniczących w zajęciach w klubie o charakterze profilaktycznym przy ul. Chrobrego, Marii Gajl i pl. Stare Miasto.

- W tym roku niezmiennie "Ferie z Arką" odbędą się w pierwszym tygodniu ferii, czyli od 31 stycznia do 4 lutego. Godziny zajęć to od 9 do 14. Liczbę miejsc ze względów pandemicznych ograniczyliśmy do 70 i są one wyłącznie dla dzieci, które uczęszczają na zajęcia do klubów o charakterze profilaktycznym przy ul. Chrobrego, na pl. Stare Miasto i na ul. Marii Gajl. Z tymi dziećmi pracujemy na co dzień i wiemy, że one uczestniczą w zajęciach. Niestety, nie jesteśmy zagwarantować w tym roku miejsc dla dzieci z całego miasta - mówi Agnieszka Banasik z Arki.

Jak co roku Arka przygotowała szereg atrakcji.

- Między innymi wyjazd do nadleśnictwa, Krainy Marzeń, kina, a przede wszystkim gwarantujemy integrację uczestników. Będzie także bal karnawałowy - wylicza Agnieszka Banasik.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.