Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Patron dnia: św. Maria Anna od Pana Jezusa z Paredes, dziewica
Dziś jest: Sobota, 28 maja 2022

Audycje Radiowe

Dariusz Piątek: dziękujemy za każde wsparcie naszej gminy

wtorek, 09 listopada 2021 15:34 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Prawie 10 mln złotych trafi do gminy Skaryszew. Rozmawialiśmy o tym z burmistrzem Dariuszem Piątkiem.

W ramach Polskiego Ładu zostaną zmodernizowane stacje uzdatniania wody w Skaryszewie i Odechowie, które szczególnie w okresie letnim nie pokrywają zapotrzebowania. Wsparcie rządowe wyniosło 4,7 mln złotych.

- Mamy kolejną dobrą wiadomość dla mieszkańców naszej gminy. Będziemy mieć środki na budowę kanalizacji, które możemy wydać w latach 2021 - 2024. To suma prawie 5,2 mln złotych. Dziękuję za decyzję Premiera i Ministra Finansów - mówił Dariusz Piątek.

Z naszym gościem rozmawialiśmy też o budowie drogi Odechów – Wólka Twarogowa. Inwestycja była współfinansowana ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Z burmistrzem Dariuszem Piątkiem, rozmawiał Radosław Mizera: